* Ben ve Hayata Bakışım      * Makalelerim      * Bana Ulaşın (Kontak - İrtibat )

TATİL İLİŞKİLER
İNSANLAR RENKLİLİKLER
SAĞLIK TOPLUM
SANAT DİĞER

* Tatil Mekanları

* Gizli Cennetler

* Kişiye Özel Tatil ve Rehberlik


* Sosyal İlişkiler

* Kişisel İlişkiler

* Evlilik ve İdeal Eş

* Aile Kavramı

* Duygular


* Kadınlar

* Erkekler

* İnsan Yaşamındaki İlkler

* Takıntılar ve Uğurlar

* Gençlik ve Genç Nesil


* Zevkler , Renkler , Farklılıklar

* Sahiplenmek ve Sahiplenilmek

* Bdsm

* Cinsellik

* Eskiye Özlem


* Sağlıklı Yaşam

* Doğal Yaşam

* Spor

* Vücut Bakımı ve Önemi

* Çeşitli Rahatsızlıklar

* Uyku ve Uyumak

* Yemek Kültürü

* Kilo Verme Yoları

* Kilo Alma Yolları

* Alkol

* Sigara

* Masaj


* Toplum ve İnsanlar

* İnsan Kişilik Rolleri

* Yöneticilik

* Tuvalet Kültürü

* Argo ve Küfür

* Savurganlık ve Toplum

* Para ve Toplum

* İnsan Yaşam Sitilleri

* Toplum ve Şiddet

* Giyim Kuşam ve Toplum

* Sanal Ortam

* Eğitim Kavramı

* Manevi Değerler


* Dans

* Müzik Zevki

* Şairler ve Şiir Yazarları

* Sanat

* Tasarım

* Yazarlık

* Okumak

* Koleksiyon Yapanlar

* Şarap ve Şarap felsefesi


* Burçlar

* Hayvan Beslemek

* Zaman Kavramı

* Arınma

* Özel Meziyetler

* İnsan Vücudunun İncelikleri

* Tüyler ve Kıllar

* Çiçekler ve Anlamı

* Yörükler ve Yörük Kültürü


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mastürbasyon ve kadınlar , Mastürbasyon yapan kadınlar         * Kadınlar Neden Aldatır ?  * Spor yapan Fit Kadınlar  * Feminizm Nedir ?  * Femdom Nedir ?

 * Kadınları Mutlu etmenin yolları nelerdir ?  * Pirsing seven kadınlar  * Dövme seven kadınlar

 * Hayat kadınları * Bisex kadınlar * Lezbiyen Kadınlar * Vücut geliştiren kadınlar

* Emo kızlar  * Geysha ruhlu kadınlar  * Köle ruhlu kadınlar * Köpek ruhlu kadınlar

* Kıllı erkek gibi kadınlar * Masturbasyon ve kadın 

Bence mastürbasyon yapabilen kadın , boşalmayı bilen ve cinsellikte kendisini ayarlayabilen kadındır . mastürbasyon yapan kadın aç olmaz , vajinal zevklerin hepsini alır , boşalma sorunu yaşamaz , tatmin olduğu için beyni cinsellikle sürekli boğuşmaz ...  MasterAnt

 

    Cinsel ilişki olmadan kendi kendini tatmin etme işlemine mastürbasyon denir. ‘’Erkeklerde % 90, kadınlarda % 70 oranında mastürbasyon yapılıyor

 

Bakireler Mastürbasyon Yapabilir mi ?

Kadınlar mastürbasyon için en çok ellerini ve parmaklarını kullanılırlar. Mastürbasyon bakirelerde veya bakire olmayanlarda farklılık gösterebilir. Bakireler sadece klitoris denen bölgeyi ve dış dudakları, anal bölge ve göğüsleri uyarabilirler. Vagene parmak ya da cisim sokmak kızlık zarını zedeleyebilir hatta zar yırtılabilir. Abartılı bir şekilde vajinaya baskı uygulanmadıkça veya cisim kullanılmadıkça kızlık zarının zarar görmesi mümkün değildir. Bu nedenlerle bakireler mastürbasyonda daha dikkatli olmalıdırlar. Bakire olmayanlar bu konuda daha rahattırlar. Hem ellerini, parmaklarını kullanabilirler hem de penise benzer cisimler kullanarak vajinal haz alabilirler. Elle uyarı klitoris ve çevresine uygulanarak seksüel zevk alınır. Bu yolla sağlanan orgazm genellikle erkeğin boşalmasının muadili olup teklidir. Vajinal uyarı ile oluşan orgazm ise çoklu olabilir ve dakikalarca sürebilir.

 

 Kadınlar - kızlar Mastürbasyon Yaparken Hangi Cisimler Kullanılabilir ?

Mastürbasyon için bakire olmayanların cisim kullanarak tatmine ulaşmaları sık rastlanan bir durumdur. Tarihi kayıtlara göre bu amaçla binlerce yıldan beri birçok cisim kullanılmıştır. Bunların ortak özelliği penisi taklit etmeleri ve benzer özellikte olmalarıdır.

Şampuan kutuları, deodorant kutuları, fırça sapları gibi sayısız obje bu amaç için uygundur. Bağ çubukları ve koltuk kopçalarına sürtünerek boşalanları bile duydum .  Son dönemin en önemli buluşlarından biri de vibratör veya dildo denilen penisi taklit eden titreşim yapabilen suni penislerdir. Bunların realistik olanları neredeyse penis ile aynı görünüme ve dokuya sahiptir. Kadınlar arasında oldukça popülerdir ve kullanım oranı çok sıktır.

 

Kadınlar - kızlar Ne Sıklıkta Mastürbasyon Yapabilir ?

Mastürbasyon sıklığı diye bir şey kadınlar için söz konusu değildir. Bir kadın neredeyse günün tamamını mastürbasyon yaparak geçirebilir. Herhangi bir zarar söz konusu değildir. Fakat her aşırı uygulamada olduğu gibi bu durum çok abartılırsa normal cinsel ilişki zevk vermemeye başlar ve mastürbasyon ön plana çıkabilir. Ayrıca dış dudaklar ve vagen zedelenebilir. Bu da mikrobik ortam oluşturarak kötü kokulu akıntılara ve vagenitlere yol açabilir.

Mastürbasyon her iki cins için zararlı değil tersine seksüel gerginliği aldığı için faydalıdır denilebilir. Orgazm güçlüğü yaşayan bazı kadınlar erkekle normal ilişki halindeyken klitorisini aynı zamanda uyararak daha kolay orgazm olabilir.

Mastürbasyon da Hijyen Çok Önemli!

Hijyen kurallarına tam olarak uymak gerekir. Mastürbasyon öncesi eller ve dış dudaklar iyice yıkanmalıdır. Herhangi bir cisim kullanılacaksa bu önceden yıkanarak temizlenmeli ve mastürbasyondan sonra tekrar yıkanarak kaldırılmalıdır.